Budownictwo Drogowe "BUDAR" Sp. z o.o., Królewiec Poprzeczny 15

architectural drawings for remodeling a home

Roboty inżynieryjne

W chwili obecnej realizujemy jedne z największych inwestycji drogowych w Polsce jakimi są:

Budowa

Budowa autostrady A1 na odcinku Stryków –Piątek o długości 22 kmRozbudowa

Projekt i rozbudowa drogi krajowej nr 8 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Piotrków Trybunalski – Rawa Mazowiecka długości 61,5 km

Przebudowa

Przebudowa lotniska w podkieleckim MasłowieNajpowszechniejszą grupą zastosowań różnych form transportu masy ziemnej stanowią większe projekty robót inżynieryjnych: budowy dróg, zapór wodnych, wałów przeciwpowodziowych a także na terenach kopalni odkrywkowych surowców mineralnych. Wazidła przegłubowe i ich zastosowanie są nowoczesną formą transportu w trudnych warunkach. Ich zdolność poruszania się w każdych warunkach terenowych niezależnie od pogody są tak dobre, że mogą wybrać najkrótsza drogę przejazdu pomiędzy dwoma punktami i wjechać dokładnie na miejsce załadunku i wyładunku.

Te wszystkie cechy prowadzą do wysokiej wydajności oraz niskiego kosztu przypadającego na tonę przetransportowanego materiału co stanowi podstawę sukcesu. Kluczowym zespołem wozidła przegłubowego jest połączenie pomiędzy jego przednią i tylnią ramą – obrotowe złącze ram oraz skręt ramą.

Oferujemy zakres wielkości wozideł od 22 do 36 ton oraz koparki podsiębierne o pojemności łyżki od 1,4 m3 do 3,0 m3. Przy swoich niezrównanych właściwościach terenowych na drogach słabej jakości wozidła przegłubowe są w stanie wykonać każde zadanie.

Close Menu